ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 12. Mart 2020 10:46 Категорија: ВЕСТИ

Драги ученици, у складу са здравственим препорукама које наша школа примењује ради спречавања ширења инфекција, а уз мишљење и сагласност епидемиолога , потребно је да се поштују препоруке у погледу окупљања и одржавања хигијене.

РЕПОРТАЖА СА ИЗЛЕТА ИЗНЕНАЂЕЊА

Датум: 09. Mart 2020 22:01 Категорија: ВЕСТИ

Запослени у Средњој школи у Книћу у суботу 07.03.2020. године у организацији туристичке агенције Холидеј кренули су на излет изненађења.
Путеви су следили стазе кнеза Лазара, па је прва дестинација био манастир Раваница, његова задужбина из XIV века. Манастир Раваница налази се недалеко од Ћуприје, поред села Сење.

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

Датум: 08. Mart 2020 13:16 Категорија: ВЕСТИ

Општинско такмичење из српског језика одржано је 07.03.2020. године. Наш ученик Стефан Стојановић овојио је 19 бодова и пласирао се на Окружно такмичење! Честитамо ученику и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!

ИЗЛАГАЊЕ ПРОИЗВОДА НАШЕ УЧЕНИЧКЕ ЗАДРУГЕ

Датум: 08. Mart 2020 13:08 Категорија: ВЕСТИ

Ученичка  задруга  "KnićKo"  је  излагала  своје  производе   на  сајму  производа  у  оквиру  Међународне  конференције " Савремено  задругарство у  Србији".  Учесници  и  посетиоци  конференције похвалили  су  производе  наших  младих  задругара.

OБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 05. Mart 2020 21:45 Категорија: ВЕСТИ

Ученичка задруга ,,КнићКо“ из Средње школe из Кнића излаже своје производе на сајму производа гружанског краја у оквиру Међународне конференције ,,Савремено задругарство у Србији“

Дом културе, 06.03. од 9 до 14 часова.

ДОЂИТЕ ДА ПОГЛЕДАТЕ НАШЕ УНИКАТНЕ ПРОИЗВОДЕ!

Датум: 03. Mart 2020 20:09 Категорија: ВЕСТИ

У  оквиру  Сајма предузетништва ученици  ОШ " Вук  Караџић"  посетили  су  нашу  школу и  љубазно  су  дочекани   од    наших  младих  предузетника.

ПРВИ ДАН САЈМА ПРЕДУЗЕТНИШТВА У НАШОЈ ШКОЛИ

Датум: 02. Mart 2020 15:52 Категорија: ВЕСТИ

Сајам предузетништва у Средњој школи у Книћу окупио је сва виртуелна предузећа регистрована у нашој школи. Ученици у оквиру предузећа представљају своје производе, који су плод њихове креативности и несебичног рада. Наши средњошколци су још једном показали да су вредни и пуни предузетничког елана, а производи доказују озбиљан и зналачки приступ раду. Солидарност наших ученика огледа се на делу, јер је сав приход са штанда ,,Лија спорт" намењен лечењу мале Тање. Похваљујемо све идеје наших ученика и подржавамо их да и даље негују предузетнички дух, поштујући традицију, али и смишљајући нешто ново.

Школа је отворена за све ученике, родитеље, представнике предузећа и установа, и све пријатеље школе.

Очекујемо вас! Добро дошли!

Датум: 27. Februar 2020 14:23 Категорија: ВЕСТИ

СРЕДЊА ШКОЛА У КНИЋУ

П О З И В Н И Ц А

уторак, 03.03.2020.

Позивамо ученике, родитеље, представнике
        предузећа и  установа,и све пријатеље школе на

САЈАМ ПРЕДУЗЕТНИШТВА
                    који ће се одржати у холу Средње школе
                               од 02.-06.марта.2020.
      Учесници су сва виртуелна предузећа регистрована у
                                    нашој школи.

Учимо од најбољих!

ПОЗИВ ЗА УЧЕШЋЕ НА КОНФЕРЕНЦИЈИ

Датум: 26. Februar 2020 21:34 Категорија: ВЕСТИ

Ученичка  задруга  "KnićKo" које је основано и послује у Средњој  школи  у Книћу, позвана  је  од  стране  Министарства просвете  да  на  конференцији  "Ученичке  задруге - могућности  и  изазови  за  развој  компетенција  ученика", које ће бити одржана почетком априла, презентује  свој рад, као пример добре праксе.
Радимо, верујемо и стварамо!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У ФЕБРУАРСКОМ РОКУ

Датум: 24. Februar 2020 06:49 Категорија: ВЕСТИ

Рачуноводство
                                                              писмени                  28.02.  у    800